دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هجویه‌ی هنرمندان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هجویه‌ی هنرمندان

کتاب هجویه‌ی هنرمندان نوشته‌ی میثم موسوی، مطالبی کمتر شنیده شده مانند هجو فردوسی از زبان احمد شاملو و ابراهیم گلستان، شتم شاملو توسط گلستان و هوشنگ ابتهاج و ... را دربردارد. پیام اصلی این کتاب دعوت به اندیشیدن و شک در یقین و دانسته‌هاست.

در بخشی از کتاب هجویه‌ی هنرمندان می‌خوانیم:

ابراهیم گلستان در کتاب «نامه به سیمین» نیز به نقد و هجو افراد متعددی می‌پردازد که برای نمونه می‌توان به حقه باز و شیاد دانستن احسان یارشاطر، (ص 21 و 22) مضحک خواندن مهندس مهدی بازرگان و سخنان او پیرامون آب گر، (ص 62) مردک خطاب کردن بنی صدر و خنده آور شمردن کتاب اقتصادی او (ص 62) و در نهایت قد و یک دنده و دروغگو و مخالف تفکر دانستن فردوسی اشاره کرد. (ص 38 و 44 و 45 و 87)

کلمات کلیدی: نیچه، شکسپیر، احمد کسروی، نیما یوشیج، گوته، باخ، بتهون، دانلود رایگان کتاب هجویه‌ی هنرمندان، دانلود pdf کتاب هجویه‌ی هنرمندان، دانلود پی دی اف کتاب هجویه‌ی هنرمندان، میکل آنژ، تولستوی، هجو هنرمندان، هجو صادق هدایت، هجو شاملو، هجو فردوسی، صادق هدایت، فردوسی، احمد شاملو، هوشنگ ابتهاج، ابراهیم گلستان، ژان پل سارتر،

برای دانلود کتاب هجویه‌ی هنرمندان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.