دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی چال چانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی چال چانه

کتاب صوتی چال چانه نوشته‌ی طنین تقوی، برنامه‌ی هفتاد و ششم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، قصه‌ی زوجی را به تصویر می‌کشد که با چالش‌های به دنیا آمدن فرزند مواجه شده‌اند.

در بخشی از  کتاب صوتی چال چانه می‌شنویم:

پتوی صورتی را تا زیر چانه‌ی سوراخش کشیدم. فکر کردم چرا این چال چانه اینجا پشت در اتاق دکتر هم دست از سر من برنمی‌دارد؟ باز دلم آشوب شد. نگاهم را از صورت معصومش برداشتم و برای اینکه وقت زودتر بگذرد چند قدم از در اتاق دکتر فاصله گرفتم و زل زدم به پوستر روی دیوار.

کلمات کلیدی: داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود کتاب صوتی رایگان mp3، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی چال چانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.