دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اعجاز پیام قرآن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اعجاز پیام قرآن

با توجه به اینکه اثبات حقانیت قرآن از طریق وجوه متعدد اعجاز آن همچون اعجاز ادبی، بازگویی اسرار آفرینش، اخبار غیبی، اعجاز تشریعی قابل اثبات است، علی اسماعیلی در کتاب اعجاز پیام قرآن ثابت می‌کند که بدون لحاظ کردن این جنبه‌ها از اعجاز نیز می‌توان حقانیت قرآن را از طریق پیام‌های آن ثابت کرد؛ پیام‌هایی که عقل آن‌ها را ثابت می‌کند و غیر از آن ممکن نیست!

در بخشی از کتاب اعجاز پیام قرآن می‌خوانیم:

1. وجود خداوند

«اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ»: «خدا آفریننده هر چیز است» (آیه 62، سوره زمر)

قرآن وجود خالق را مطرح می‌فرماید؛ وجود خالق امری است که عقل آن را ثابت می‌کند و غیر از آن، عدم وجود خالق، را نمی‌تواند بپذیرد. خدا موجودی است که قابل دیدن نیست؛ خداوند وجود صِرف و بی حد و مرز است و همه موجودات توسط او خلق شده‌اند. هر چیزی که دیده می‌شود ماده است و ماده زمانی بوجود آمده و زمانی نیز از بین می‌رود؛ بنابراین، بنابر دلایل عقلی، خداوند ممکن نیست ماده و در نتیجه قابل رویت باشد. حال ممکن است پرسیده شود چگونه چیزی را که نمی‌توان دید می‌توان به وجود آن باور پیدا کرد؟ در مثالی ساده، هوا را نیز نمی‌توان دید ولی با نشانه‌های آن همچون وزن، به وجود هوا پی می‌بریم. عقل وجود خدا را نیز با نشانه‌های او ثابت می‌کند.

کلمات کلیدی: اعجاز قرآن، اعجاز قرآن چیست، اعجاز قرآن کریم، اعجاز قرآن را نام ببرید، pdf اعجاز قرآن، دانلود رایگان کتاب اعجاز قرآن، کتاب علوم قرآن، اعجاز قرآنی، اعجاز قرآن یعنی چه، دلایل اعجاز قرآن، انواع اعجاز قرآن، معجزات قرآن چیست، مقاله در مورد اعجاز قرآن، دلایل اعجاز قرآن، دانلود رایگان کتاب اعجاز پیام قرآن، دانلود پی دی اف کتاب اعجاز پیام قرآن، دانلود pdf کتاب اعجاز پیام قرآن،

برای دانلود کتاب اعجاز پیام قرآن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.