دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته

کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته نوشته‌ی مصطفی ارشد، برنامه هفتاد و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، داستان دختری نوجوان به نام دریا را به تصویر می‌کشد که پدرش از دنیا رفته و مادرش هم او رها کرده است و اکنون او با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته می‌شنویم:

اسم من دریاست، پاییز آن سال که برگ‌ها رنگی می‌شدند و دانه دانه خودشان را به تن لخت خیابان می‌رسانند، تازه سن من دو رقمی می‌شد و به قول بابابزرگم برای خودم خانمی می‌شدم. می‌توانستم دیگر چایی درست کنم و صبحانه آماده کنم و از همه مهم‌تر قد من به اندازه‌ی کابینت‌های زوار درفته‌ای که رنگ و رخساری به آن نمانده می‌رسید.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود کتاب صوتی رایگان mp3، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.