دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب محمدمهدی و خال خالی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب محمدمهدی و خال خالی

کتاب محمدمهدی و خال خالی نوشته‌ی فرزانه تقدیری، داستانی دلنشین و ساده است که در آن کودکان را تشویق به کمک و محبت به حیوانات می‌کند.

در بخشی از کتاب محمدمهدی و خال خالی می‌خوانیم:

محمد مهدی از مدرسه تعطیل شد و با خوشحالی به سمت خانه رفت. فردا جمعه بود و محمدمهدی جمعه‌ها را خیلی دوست داشت. جمعه که می‌شد می‌توانست خوب بخوابد و بعد، با پدر به تفریح برود و غذاهای خوشمزه‌ی مادر را بخورد. محمد مهدی به کوچه‌شان که رسید کیفش را روی شانه‌اش جابه جا کرد و دوید.

حین دویدن توجهش به سگ کوچک و زخمی که گوشه‌ای نشسته بود جلب شد. سگ سفید و سیاه بود و چند خال سیاه روی صورتش داشت. محمد مهدی ایستاد و به سر نگاه کرد. سگ کوچولو ناراحت و افسرده سرش را روی دست زخمی‌اش گذاشته بود.

کلمات کلیدی: گروه سنی ب، داستان کودک رایگان، کتاب داستان کودکان رایگان، کتاب داستان رایگان pdf، کتاب داستان کودکان pdf، دانلود رایگان کتاب کودک و نوجوان pdf، دانلود کتاب داستان کودکانه رایگان pdf، دانلود کتاب داستان آموزنده برای کودکان pdf، قصه pdf، دانلود کتاب قصه کودکان گروه الف، دانلود رایگان کتاب قصه کودکان گروه ب، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، انلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، گروه سنی الف،

برای دانلود کتاب محمدمهدی و خال خالی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.