دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی مردی از جنس ایثار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی مردی از جنس ایثار

کتاب صوتی مردی از جنس ایثار نوشته‌ی سید صالح فتوحی، زندگی مردی به نام ژان پیونه در پاریس را روایت می‌کند که با فداکاری و قلبی مهربان، ایثاری برای فرزندان سرزمینش انجام می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی مردی از جنس ایثار می‌شنویم:

مردی زحمت‌کش و شریف بود با موهایی سفید و محاسنی بلند. چهره‌ای جدی داشت اما مهربان بود‌ و کم صحبت. اسمش ژان پیونه بود و در یکی از محلات فقیرنشین پاریس در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کرد. یک کارگر ساده ی معدن بود که سال پیش زنش را به خاطر بیماری ذات‌الریه از دست داده بود و تنها زندگی می‌کرد. صبح زود به سرعت برای کار به معدن می‌رفت و شب‌ها با جانی بی‌رمق به خانه باز می‌گشت و استراحت می‌کرد. بسیار تنهای تنها بود اما هیچگاه لبخند از چهره‌اش محو نمی‌شد و همیشه امیدوار بود. تمام زندگی‌اش کار، کار و کار شده بود. فقط روز یکشنبه‌ها به مزار زنش می‌رفت و ساعت‌ها در کنار آنجا می‌ماند و گریه می‌کرد. 

کلمات کلیدی: داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود داستان کوتاه، داستان صوتی کوتاه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا،

برای دانلود کتاب صوتی مردی از جنس ایثار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.