دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سپیدار و زمستان گوتسوندا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سپیدار و زمستان گوتسوندا

کتاب سپیدار و زمستان گوتسوندا 12 داستان کوتاه و خواندنی از مرتضی محمودی دربردارد که با داستان «دریا داشت توفانی می‌شد» شروع می‌شود و با داستان « آلسیکه کلوستر» به پایان می‌رسد.

اکثر داستان‌ها در خارج از ایران و در کشور سوئد به مقتضای زندگانی نویسنده که در آنجا ساکن است، می‌گذرند.

در بخشی از کتاب سپیدار و زمستان گوتسوندا می‌خوانیم:

روز دوشنبه 21 ـ 9ـ 1998 وقتی کارم تمام شد اتوبوس سوار شدم آمدم خانه. دوشنبه‌ای عادی بود و هیچ چیز نمی‌توانست آن را جز آن که دوشنبه‌ای معمولی باشد عوض کند؛ اما اینطور نبود و آن را شرح می‌دهم: وقتی رسیدم و پا به درون خانه نهادم، پس از سلام باز طبق معمول پرسیدم آیا از پُست چیزی آمده است. منظورم نامه بود. سال‌ها بود دیگر برایم نامه‌ای نمی‌رسید. مسی گفت:
 ـ نامه‌ی غلام اومده.
 ـ عجیبه! ناباورانه و با احساسی توأم با شادمانی گفتم و ادامه دادم
 ـ بالاخره نامه نوشت! و مسی به صرافت افتاد:
ـ از پدر فایز نیسا. پدر حامد فرستاده.
نخواستم شادمانی پیشینم را گم شده انگارد:
  ـ کوش؟.
فکر کردم حتما اول او نامه را خوانده است. همیشه که اینطور بود
 ـ خودت بخونش. از خورشیدو نوشته.
مجال نیافتم خورشید را از دهلیزهای خیال به حیطه‌ی نظر آورم
ـ تو دریا غرق شده.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه برای اندروید، دانلود داستان کوتاه برای ایفون، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، دانلود مجموعه داستان کوتاه، مجموعه داستان کوتاه، دانلود داستان ایرانی، داستان های کوتاه، داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب سپیدار و زمستان گوتسوندا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.