دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هدف گذاری هوشمندانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هدف گذاری هوشمندانه

استیو مقدم در کتاب هدف گذاری هوشمندانه، روش بهینه‌ی تعیین اهداف را که اصلی‌ترین گام در مسیر هدف گذاری است، آموزش می‌دهد. 

بخشی از نکات ذکر شده در کتاب، عمومی است که درباره اهداف شخصی هم تعمیم‌ پذیر است و بخشی دیگر، مشخصاً درباره بیزنس است.

هدفی که مکتوب نمی‌شود، برای همیشه گنگ و در هاله‌ای از ابهام، خواهد ماند. اما با نوشتن آن، در واقع به هدف خود عینیت می‌بخشید و مسیر رسیدن به آن را هموارتر می‌کنید.

برنامه‌ای که نوشته شده باشد، مدام جلوی چشمتان است و همین، مانع فراموشی هدفتان می‌شود اما اگر فقط در ذهنتان بماند، ممکن است در بین حجم عظیم افکار مختلف در ذهنتان، کمرنگ و به مرور فراموش شود.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، هدف گذاری شخصی، آموزش هدف گذاری در زندگی، چگونه بر هدف خود متمرکز شویم، برنامه هدف گذاری، هدف گذاری، هدف داشتن،

برای دانلود کتاب هدف گذاری هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.