دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تبلیغات کم هزینه و بدون هزینه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تبلیغات کم هزینه و بدون هزینه

در کتاب تبلیغات کم هزینه و بدون هزینه نوشته‌ی استیو مقدم، روش‌های رایگان و ارزان قیمت برای معرفی و تبلیغ بیزینس‌، معرفی شده است.

تمامی روش‌های بیان شده، در بیزینس‌های مختلف و در جغرافیا‌ی گوناگون و بیزینس‌های کوچک و بزرگ تجربه شده و میلیون‌ها نفر با استفاده از این مسیر‌های ساده، بیزینس‌های خود را راه انداخته یا رشد داده‌اند. 

بعد از آشنایی با این روش‌ها با خلاقیت و نگاه متفاوت به رو‌ش‌های موجود و ابزارهایی که در آینده در بازار می‌آیند، از آن‌ها در بیزینس‌ خود، به صورتی اثربخش، استفاده خواهید کرد. 

نبود یا کمبود بودجه تبلیغاتی، یکی از مشکلات صاحبان بیزینس‌های کوچک و افرادی است که قصد دارند بیزینس خود را، راه‌ اندازی کنند.

این کتاب، یکی دیگر از مجموعه کتاب‌های "بازاریابی هوشمندانه" است که در آن‌ها، نویسنده به همه چیز، هوشمندانه نگاه می‌کند و به شما یاد می‌دهد به استانداردهای موجود، از جوانب مختلف نگاه کنید و با توجه به شرایط خود، راه‌هایی برای کمک به بیزینس خود پیدا کنید.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بازاریابی هوشمندانه، تبلیغات با هزینه کم، تبلیغات ارزان و موثر، تبلیغات رایگان کسب و کار، ثبت تبلیغات رایگان کسب و کار، محل تبلیغات رایگان، تبلیغ رایگان،

برای دانلود کتاب تبلیغات کم هزینه و بدون هزینه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.