دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خواب معشوقه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خواب معشوقه

کتاب خواب معشوقه نوشته‌ی حامید احمدی، داستانی دراماتیک و واقع گرا درباره‌‌ی جوانی دانشجو به نام آریاست که سخت عاشق دختری به نام ساراست؛ عشقی خالصانه و پاک.  

در این کتاب، آریا در قالب اول شخص، داستان عاشقانه‌ی خود را روایت می‌کند. گویا خواب دیدنِ معشوقه تخیل پردازی نویسنده نیست و بلکه واقعیتی است که در حوالی سال‌های 88 و 89 روی داده است.

در بخشی از کتاب خواب معشوقه می‌خوانیم:

در طول یک ساعت و نیمی که استاد مشغول به تدریس بود، حتی کلمه‌ای‌ از سخنانش را درک نکردم چه به آن رسد که جمله‌ای را از استاد شنیده باشم. این حس که دائما افکار و ذهن ادمی از جسم وجودش بیگانه شود، یک حس غریب به نظر می‌رسد. جسم در مکانی بود و روح یا ذهن در جای‌ دیگر. در لحظاتِ پایانی کلاس به خود آمدم و همین موضوع باعث شد که با خود غرق در اندیشه شوم و به این نتیجه رسیدم که اذهان و روح‌ها چقدر نسبت به جسم‌های ما از آزادی عمل بیشتری برخوردار هستند. به کلی در عرض یک شب بصورت شگفتی طرز افکارم عوض شده بود. گویی دیگر آدم سابق نیستم.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه خواب معشوقه برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه خواب معشوقه، دانلود داستان کوتاه خواب معشوقه، دانلود داستان کوتاه خواب معشوقه برای اندروید، دانلود داستان کوتاه خواب معشوقه برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، pdf عاشقانه،

برای دانلود کتاب خواب معشوقه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.