دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روزهای تاریک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روزهای تاریک

کتاب روزهای تاریک نوشته‌ی حسین هزاره، قسمت اول از سری داستان‌های رقص در تاریکی به فلاکت‌هایی که انسان‌ها خود به آن دست یافتند و مصوب‌شان بودند اشاره دارد.

بشر در این داستان بوسیله‌ی حیوانات، مورد تحقیر قرار می‌گیرد و نویسنده زندگی را در حالی که راهی برای نجات آن وجود ندارد، در حال نابودی نشان می‌دهد، چه در دوران قبل از تغییر که به وسیله‌ی رفتار و کردارشان خوی انسانی از بین می‌رود و چه در دوران بعد از تغییر بزرگ که جان خود را از دست می‌دهند.

سری داستان‌های رقص در تاریکی نگاهی بسیار بدبینانه به زندگی داشته و آن را سزاوار مجازات می‌داند و قصد دارد به شما بفهماند همیشه فرصتی برای جبران وجود نداشته و بعضی اوقات ممکن است انسان در باتلاقی فرو برود که راه نجاتی از آن وجود ندارد. 

در بخشی از کتاب روز‌های تاریک می‌خوانیم:

فرخ هم می‌خواست جوابش را بدهد که صدای پارس سگ از دهانش خارج شد. نزدیک بود از ترس سکته کند، دیگر نمی‌توانست مثل انسان‌ها سخن بگوید و این اتفاق همکاری با انسان‌های جدید را غیر ممکن می‌کرد، همچنین پسرک گفت تو باید تا آخر ببینی که چطور انسان‌ها با ذلت و خواری از بین می‌روند. تنها چیزی که از انسانیت در فرخ باقی مانده بود... 

کلمات کلیدی: سری داستان های رقص در تاریکی، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه روزهای تاریک، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای اندروید، دانلود داستان کوتاه روزهای تاریک برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، کتاب رقص در تاریکی قسمت اول،

برای دانلود کتاب روزهای تاریک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.