دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حیات در بحران

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حیات در بحران

کتاب حیات در بحران تالیف اتحاد نور راهنمایی‌هایى عمومى در مورد آمادگى هنگام شرایط بحرانی ارائه می‌دهد.

اکثر ما زمانیکه با شرایط نامتعادل و بحران روبرو می‌شویم آرامش خود را از دست می‌دهیم، ناراحت شده و دچار نگرانی می‌شویم. تداوم این رویه می‌تواند شرایط ناسالمی را برای ما ایجاد کند. در ابتدا لازم است روحیه و امیدواریمان را حفظ کنیم، وضعیت به وجود آمده را قبول کنیم و بپذیریم.

بحران می‌تواند باعث این شود که جامعه به صورتی که ما به آن عادت داریم کار نکند. تغییر آب هوا ممکن است باعث شود که سیل و آتش‌سوزی در جنگل‌ها عادی‌تر شود. رویدادهای جهان ممکن است باعث کمبود برخی انواع خوااربار شود. اختلالات در سیستم‌های آی‌تی ممکن است بر تامین نیرو تاثیرگذار شود. پس از زمانی کوتاه ممکن است زندگی روزمره مشکل شود.

کلمات کلیدی: کتاب مدیریت بحران، دانلود کتاب بحران، سوانح، مدیریت بحران، زلزله، اصول مدیریت بحران pdf، مدیریت بحران pdf، مدیریت بحران در ایران، آموزش مدیریت بحران،

برای دانلود کتاب حیات در بحران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.