دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رویای من

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رویای من

کتاب رویای من نوشته‌ی حامید احمدی، داستانی کوتاه و جذاب برگرفته از واقعیت است.

در بخشی از کتاب رویای من می‌خوانیم:

بیشترین اندوه من زمانی بر من چیره شد که در سن سیزده سالگی‌ام خواهرم که هنوز هفده ساله نشده بود، از شدتِ شکنجه‌ها و نفرت از خانه‌ی پدری‌ام گریخت و با مردی چهل ساله ازدواج کرد. البته پدر در ابتدا خبری از این ازدواج نداشت و وقتی که متوجه شد به شدت مخالفت می‌کرد. به نحوی که شگفتی مرا شعله ور کرد. چرا که پس از ازدواج با این کلئوپاترا توجهی به ما نداشت. با این وجود شرایط در خانه آن چنان بود که خواهرم از خانه متواری شد و اسارتِ بردگیِ جنسی را به زندگیِ نکبت بارِ خانه‌ی پدری در زیر سایه‌ی نامادری ترجیح داد.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه رویای من برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه رویای من، دانلود داستان کوتاه رویای من، دانلود داستان کوتاه رویای من برای اندروید، دانلود داستان کوتاه رویای من برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب رویای من و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.