دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ببار ای بارون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ببار ای بارون

کتاب ببار ای بارون دربردارنده‌ی پنج نمایشنامه رادیویی به قلم رمضان یاحقی است. با خواندن این نمایشنامه‌ها خالق دنیای نمایشی خودتان باشید.

نمایشنامه، متن داستانی نابی است که از هر گونه زیاده گویی و زیاده نویسی خالی است که خواننده می‌تواند با خلق هرچه از قلم جامانده، لحظه‌های شگفت انگیزی را برای خودش بیافریند.

در بخشی از کتاب ببار ای بارون می‌خوانیم:

ساره: من نمی‌تونم بیشتر از این پیش برم اگه بفهمه آبروم می‌ره! تازه اون دوستمه (بابغض) من دارم به اون خیانت می‌کنم!
عماد: این حرفا نیس باید پس فردا باش قرار بزاری که بریم بیرون!
ساره: پس فردا؟!
عماد: آره! چیه دیره!
ساره: به این زودی چطور بهش بگم!
عماد: نمی‌دونم خودت یه طور بهش بگو! مثلا از طرف من ازش خواستگاری کن. بگو من چون خجالت می‌کشم به تو گفتم! بگو که من براش می‌میرم! یه چیزایی بش بگو که زودتر خر شه! (می‌خندد)
ساره: تو خیلی بی شرفی!!

کلمات کلیدی: دانلود نمایشنامه، نمایشنامه اجتماعی، نمایشنامه کوتاه، نمایشنامه جالب، نمایش نامه، نمایشنامه، تئاتر، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه ایرانی،

برای دانلود کتاب ببار ای بارون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.