دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب درخت چوب پنبه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب درخت چوب پنبه

کتاب درخت چوب پنبه نویسنده اسماعیل پورکاظم، به بررسی تاریخچه‌ی چوب پنبه، انواع درختان، گیاهشناسی درختان بلوط و ... می‌پردازد.

با وجود استفاده‌های متفاوتی که در طی قرن‌ها از چوب پنبه‌ها به عمل آمده ولیکن بیشترین کاربرد چوب پنبه‌ها در سراسر جهان آن بوده است که به عنوان چوب پنبه طبیعی برای ساختن درپوش (stopper) بطری‌های شراب و مجاری خروجی چلیک‌ها و بشکه‌های مایعات (barrel) مورد استفاده قرار گیرند آنچنانکه با بالاترین کیفیت سبب آب بندی آنان گردند، همان گونه که امروزه نیز ترجیحا با بالاترین تقاضای جهانی توسط تولیدکنندگان مشروبات الکلی و مایعات آزمایشگاهی مواجه هستند.

کلمات کلیدی: کاربرد چوب پنبه، ساخت چوب پنبه، درپوش چوب پنبه ای، چوب پنبه چیست، درخت چوب پنبه، چوب پنبه بزرگ،

برای دانلود کتاب درخت چوب پنبه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.