دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چای سرخ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چای سرخ

کتاب چای سرخ نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، به بررسی خواص و کاربردهای گیاه چای ترش می‌پردازد.

"چای سرخ"، "چای ترش" یا "چای روسل" که از قسمت‌های خشک شده گیاه "روسل" تهیه می‌شود، دارای رنگ قرمز پر رنگی می‌باشد و طعمی ترش و شیرین (sweet & tart) دارد که تا حدودی به مزه "قره قاط" (cranberry) شبیه است. چای "روسل" را به صورت‌های داغ و سرد (همراه با یخ) مصرف می‌نمایند اما میزان مصرف مفید آن در انسان‌ها کاملا شناخته شده نیست.

بسیاری از مردم دنیا از دیرباز با گل‌های زیبای گیاهان جنس کنف (Hibiscus) از جمله گیاه "روسل" آشنا بوده‌اند. دانشمندان مبدأ گیاه "روسل" را از شمال آفریقا و جنوب شرقی آسیا دانسته‌اند اما امروزه آن را در بسیاری از کشورهای گرمسیری و نیمه گرمسیری دنیا کشت می‌نمایند. مردمان کشورهای مختلف دنیا بطور سنتی از بخش‌های مختلف گیاه "روسل" برای اهداف غذائی و داروئی بهره می‌جویند.

کلمات کلیدی: چای ترش را با چی بخوریم، چه وقت چای ترش بخوریم، عوارض چای ترش، طبع چای ترش، فواید چای ترش، طریقه مصرف چای ترش، گیاه چای ترش، تحقیق در مورد چای ترش،

برای دانلود کتاب چای سرخ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.