دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها

کتاب در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها نوشته‌ی جواد شریفیان، دربردارنده‌ی اشعاری کوتاه برای رانندگی بهتر و زندگی بهتر است.

رعایت اصول رانندگی و حترام بخ دیگران دستاوردهای مهمی را در پی دارد، از جمله: تأثیر مثبت در سلامتی و روان، کاهش استهلاک قطعات یدکی، صرفه‌جوئی در زمان، کاهش خسارات مالی و جانی جبران ناپذیر و در نهایت افزایش بهره‌وری در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی در سطوح مختلف جامعه.

در بخشی از کتاب در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها می‌خوانیم:

تو که این همه
وسواس تمیزی ماشینت را داری
چرا به تمیزی رانندگی‌ات
توجه نمی‌کنی؟

کلمات کلیدی: دانلود کتاب های شعر نو، کتاب شعر نو، دانلود شعر نو، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر، مجموعه شعر، شعر فارسی، مجموعه شعر فارسی، دانلود شعر فارسی، دانلود مجموعه شعر، کتاب شعر، شعر کوتاه، شعر معاصر،

برای دانلود کتاب در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.