دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هیولا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هیولا

کتاب هیولا نوشته‌ی پویا زرین منش، مجموعه‌ای متشکل از چهار داستان کوتاه، ترسناک و علمی تخیلی است که ماجرای هیولایی بی‌رحم و آزاد را در جنگل توصیف می‌کند که عاشق کشتن و خوردن آدم‌هاست. 

نویسنده‌ی این کتاب پسر نوجوان ۱۳ ساله‌ای است.

در بخشی از کتاب هیولا می‌خوانیم:

غول از تاریکی بیرون آمد و همانند گوریلی عصبانی به سمت مرد و خانه‌اش دوید. از دیوار گلی به راحتی پرید و به طرف مرد هجوم برد. مرد وقتی که صدای قدم‌های خشمگین و محکم هیولا را شنید، برگشت و دادی سر داد.

اما قبل از اینکه کاری برای زنده ماندن کگتکه سنگی را برداشت و به کله‌ی او کوبید. فواره‌ی خون از کله‌ی مرد بلند شد و صورت ترسناک هیولا را به سرخی خون کرد مرد بی هوش بر زمین افتاد و بوقلمون‌ها همانند مرغ پر کنده به این و آن ور می‌رفتند و صداهای عجیبی تولید می‌کردند.

هیولای بی رحم صدایی را در پشت سرش شنید. در حالی که صورتش از خشم منفجر می‌شد، برگشت و پسر بچه‌ای تقریبا هشت نه ساله را دید. پسرک با ترس و لرز به عقب برگشت. غول آرام آرام به طرف خانه رفت. در را باز کرد و سرش را پایین آورد و وارد خانه شد. از نقشه‌ی خانه می‌شد فهمید که خانه‌ای قدیمی است. هیولا در فلزی دیگری را باز کرد و وارد اتاق تقریبا بزرگی شد. دو رخت خواب آن جا پهن شده بودند. سر انسانی از لایه پتویی دیده می‌شد. هیولا با قدم‌های سنگین به طرف پسر بچه رفت. صدای ناله و گریه‌های انسان به گوش می‌رسید.

کلمات کلیدی: داستان فارسی ترسناک، دانلود داستان ترسناک، داستان ترسناک، داستان فانتزی، دانلود داستان خیالی، داستان تخیلی، تخیلی، داستانی تخیلی، دانلود داستان کوتاه هیولا برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه هیولا، مجموعه داستان کوتاه هیولا، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه هیولا، دانلود داستان کوتاه هیولا، دانلود داستان کوتاه هیولا برای اندروید، دانلود داستان کوتاه هیولا برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، مجموعه ترسناک و علمی تخیلی هیولا،

برای دانلود کتاب هیولا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.