دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یک عملیات خفن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یک عملیات خفن

محمدجواد حسنی نژاد در کتاب یک عملیات خفن، داستان شروین و جواد به همراه سه نفر دیگر از دوستانشان را روایت می‌کند؛ آن‌ها دو سال است که دیگر پلیس عادی نیستند و عضو یگان ویژه شده‌اند، اما تا به حال به هیچ ماموریتی فرستاده نشده‌اند. 

آن‌ها در قرارگاه فقط نقش کتک خور و حریف تمرینی را دارند و برنامه هر روز کاریشان همین است. قصه از آنجایی جالب می‌شود که یک ارتشی پرکار، خواستگار و طالب عشق زندگی شروین یعنی دختر عمویش می‌شود و شروین خیلی سریع به یک ماموریت خطرناک نیاز دارد تا خودش را به عموی نظامی‌اش ثابت کند. 

اوضاع به همین منوال می‌گذرد تا چند روز قبل از خواستگاری که یک گروه تروریستی در چهار نقطه از شهر دست به گروگان‌گیری می‌زنند و یگان ویژه مجبور می‌شود از شروین و گروهش برای آزادسازی یک زوج غربی در مجتمع تجاری شهر استفاده کند. 

آن زن و شوهر غربی مهم‌ترین هدف برای تروریست‌ها هستند و حالا نوبت این پلیس‌های تازه کار است که خودشان را به شهر و خانواده‌هایشان ثابت کنند. 

آیا نیروی پلیس برای این ماموریت خطیر به افراد درستی اعتماد کرده است؟ یانه؟

در بخشی از کتاب یک عملیات خفن می‌خوانیم:

بالگرد از سطح شهر در حال عبور کردن بود. بچه‌ها می‌توانستند از بالا نقاط شلوغ و مورد حمله شهر را ببینند.
ساعت چهار بعد از ظهر بود و هوا ابری، خورشید رو به غروب کردن می‌رفت و قصد ماندن نداشت.
بچه‌ها از طریق میکروفون کوچکی که به یقه لباسشان وصل بود با یکدیگر حرف می‌زدند.
ناصر: حالا کی بود می‌گفت ما دیگه ماموریت نمی‌ریم.
جواد:ببین کی گفتم... اینا همش دوربین مخفیه.
شروین:عملیات که واقعیه... فقط دعا کن جلیقه ضد گلولت وسط تیراندازیا دوربین مخفی نباشه.
بچه‌ها خندیدند و حمید گفت: ینی امروز قراره واقعا به چند نفر شلیک کنیم؟
ساسان: آره... فقط حواستون به بلونده و چشم آبیه باشه...
جواد نچ نچی کرد و گفت: ینی هر کی غربی نبود رو بزنیم دیگه... چقدر شما نژاد پرستید.
شروین: خب تو نزن... تو نژاد پرست نباش... بزار اونا بزنن.
خلبان: تا یک دقیقه دیگه می‌رسیم.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه یک عملیات خفن برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه یک عملیات خفن، دانلود داستان کوتاه یک عملیات خفن، دانلود داستان کوتاه یک عملیات خفن برای اندروید، دانلود داستان کوتاه یک عملیات خفن برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، داستان پلیسی کوتاه، داستان پلیسی و عاشقانه،

برای دانلود کتاب یک عملیات خفن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.