دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گیاه کاوا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گیاه کاوا

کتاب گیاه کاوا نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، به بررسی نوعی گیاه بومی جزایر اقیانوس آرام می‌پردازد.

واژه "کاوا" (kava) با مفهوم گیاه سرخوشی‌آور (intoxicate) و تلخ مزه (bitter) از جمله نباتاتی است، که در برخی جزایر اقیانوس آرام رشد می‌کند. مصرف گیاه "کاوا" به عنوان بخشی از فرهنگ و آداب و رسوم ساکنین جزایر اقیانوس آرام نظیر : پولینزی، هاوائی، وانوتو، فیجی، ملانزی و میکرونزی مطرح می‌باشد. ساکنان این مناطق گیاه "کاوا" را بطور روزانه و همچنین در جشن‌ها و مراسم‌های مختلف مصرف می‌کنند.

کلمات کلیدی: گیاه شناسی pdf، کتاب گیاه شناسی، آموزش گیاه شناسی، دانلود رایگان کتاب گیاه شناسی، دانلود کتاب گیاه شناسی pdf، دانلود گیاه شناسی، دانلود رایگان کتاب کشاورزی pdf، کشاورزی، دانلود کتاب کشاورزی،

برای دانلود کتاب گیاه کاوا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.