دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قات؛ گیاه فرعون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قات؛ گیاه فرعون

کتاب قات؛ گیاه فرعون نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، به بررسی تاریخچه‌ی گیاه قات، ترکیبات شیمیایی آن، اهمیت اقتصادی آن و ... می‌پردازد.

گیاه "قات" بر طبق برخی منابع تاریخی برای نخستین دفعه در اتیوپی کشت گردید و سپس در قرن ۱۵ میلادی به یمن انتقال یافت.

شواهد تاریخی نشان می‌دهند که مصریان قدیم گیاه "قات" را مقدس می‌پنداشتند و تصور می‌کردند که مصرف کنندگان "قات" بهتر از سایرین می‌توانند به درک خالق هستی توفیق یابند.

پژوهش‌های مربوط به "قات" از سال ۲۰۰۹ میلادی با سرپرستی پروفسور "مصطفى العباسی" از دانشگاه مینه سوتا آمریکا با تمرکز بر تأثیر گذاری مصرف آن بر رفتارهای عصبی و سلامتی انسان‌ها و حیوانات آغاز گردیده است.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب کشاورزی pdf، کشاورزی، محصولات کشاورزی، محصولات زراعتی، دانلود کتاب کشاورزی، آموزش کشاورزی، آموزش زراعت،

برای دانلود کتاب قات؛ گیاه فرعون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.