دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی چه شد که خیال کردیم نمی‌توانیم؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی چه شد که خیال کردیم نمی‌توانیم؟

کتاب صوتی چه شد که خیال کردیم نمی‌توانیم؟ اثر حامد خوش اخلاق، دربردارنده‌ی مفاهیم انگیزشی و مفید است.

بارها شده به خودتان گفتید که در چیزی استعداد ندارید یا نمی‌توانید کاری را انجام دهید. این حرف‌ها 99% تلقین هستند و ناشی از بازخوردهایی است که از بچگی از محیط گرفتیم، به عبارتی واقعی نیستند. می‌خواهید بدانید چرا؟ این کتاب صوتی را گوش دهید تا دلیل آن را متوجه شوید.

کلمات کلیدی: موفقیت شخصی، تغییر در خود، خودشناسی، موفقیت در زندگی، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، خواستن توانستن است، خودسازی،

برای دانلود کتاب صوتی چه شد که خیال کردیم نمی‌توانیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.