دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان یاغی جهنم

  • موضوع: رمان
  • ۹۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۹
  • ۴۸۸۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان یاغی جهنم

کتاب رمان یاغی جهنم در ادامه‌ی کتاب افسونگر جهنمی، داستان دختر فرشته الهی را روایت می‌کند که در آتش سرنوشت می‌سوزد و همراه مردی یاغی می‌دود که به دنبال همسر خائنش می‌گردد. او در زندگی چند صد ساله‌اش فقط دوازده سال زندگی کرده است.

در بخشی از کتاب رمان یاغی جهنم می‌خوانیم:

آینده مثل فیلم تندی از جلو چشمای بستم رد شد آخرش سه جفت چشم متفاوت با هم ترکیب شدن. یکی به رنگ آتش بود و دیگری هفت رنگ اما آن جفت چشم سفید و خاکستری از همه جالب‌تر بود.

با لمس دستی از خواب بیدار شدم و به اتاقم نگاه کردم. بوی تعفن خودم رو حس کردم و بی اراده به بدنم نگاه کردم؛ روی پوستم آبله زده بود انگار که طلسمی روم گذاشته شده بود. چه اتفاقی افتاده؟

دستی روی شونم نشست و فقط با تحیر گفتم:
- تو چه کردی با من؟ سانان قهقه‌ای زد و گفت:
- تو شکیبا نبودی و این برای من با ارزش بود پس تو را گرفتار طلسم ابتهم کردم تا طلوع بیداریت همزمان با اوج جاهلیت مردم دوران خاموشی باشد.
طلسم ابتهم: ورد و جادوی خواب ابدی و طولانی

با خشم برگشتم و با دیدن ساتان حرف در دهنم خشکید! پوستش خشک و سیاه شده بود و استخون مفاصلش دیده می‌شد! اون گرفتار دعا و طلسم‌های انسانی شده بود و من این رو حس می‌کردم، دیگر از اون مرد جذاب خبری نبود، کسی که در بین جنیان بهترین چهره رو داشت حالا به قیافه مضحکی بدل شده بود.

کلمات کلیدی: جلد دوم رمان افسونگر جهنمی، دانلود رمان یاغی جهنم برای موبایل، رمان یاغی جهنم، pdf رمان یاغی جهنم کامل، دانلود کتاب یاغی جهنم با لینک مستقیم، دانلود کتاب یاغی جهنم برای موبایل، رمان افسونگر جهنمی جلد دوم، رمان یاغی جهنم، دانلود رایگان رمان یاغی جهنم، دانلود رمان یاغی جهنم، دانلود رمان یاغی جهنم، دانلود رمان یاغی جهنم با لینک مستقیم، دانلود رمان تخیلی، دانلود رمان تخیلی، دانلود pdf رمان یاغی جهنم، دانلود پی دی اف رمان یاغی جهنم، دانلود رمان ترسناک،

برای دانلود کتاب رمان یاغی جهنم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.