دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی موچین استیل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی موچین استیل

کتاب صوتی موچین استیل نوشته‌ی فرحناز گلناری، برنامه شماره پنجاه و هشتم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که با اجرای غزل بابایی روایت می‌شود.

این کتاب صوتی ماجرای دختر جوانی به نام مریم را روایت می‌کند که رشته‌اش روان‌شناسی است ولی قصد دارد نویسنده شود. مادرش دائم او را سرزنش می‌کند که چرا شوهر نکرده است و او را زشت می‌داند. روزی دختر تصمیم می‌گیرد خودش را تغییر دهد تا زیباتر شود.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، نمایش رادیویی موچین استیل، داستان صوتی موچین استیل، داستان کوتاه موچین استیل، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی موچین استیل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.