دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب لبخند پروانه‌ای

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب لبخند پروانه‌ای

کتاب لبخند پروانه‌ای نوشته‌ی متهانگی سوبرمانیان، به صورت دو زبانه‌ی انگلیسی - فارسی با تصاویری جذاب برای کودکان تهیه شده است.

مهاجرت پروانه‌ها تجربه عجیبی است. البته همه‌ی حشرات دنیای عجیبی دارند. اگر چه ما معمولاً آن‌ها را به اندازه‌ی حیوانات جدی نمی‌گیریم. این در حالی است که مهاجرت پروانه‌ها نیز مانند مهاجرت بسیاری از گونه‌های جانداران، نقش بسیار مهمی در اکوسیستمی که ما هم عضوی از آن هستیم ایفا می‌کنند. غالب متخصصان زیست شناسی بر این باور هستند که در صورت حذف شدن حشرات از روی زمین، طی مدتی نه چندان طولانی، نسل انسان از روی کره‌ی زمین منقرض خواهد شد. همه‌ی ما موجودات زنده، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، از انرژی خورشید تغذیه می‌کنیم. گیاهان این توانایی را دارند که انرژی خورشید را مستقیماً به محصولات فیزیکی (مانند برگ و میوه) تبدیل کنند. برخی از حیوانات و حشرات، با خوردن گیاهان از انرژی خورشید تغذیه می‌کنند و برخی دیگر با خوردن حیواناتی که خود با گیاهان تغذیه شده‌اند. در میان حشراتی که انسان‌ها معمولاً از کنار آن‌ها عبور کرده‌اند، پروانه‌ها جایگاه خاصی دارند. زیبایی آن‌ها همیشه برای انسان جذاب بوده و حتی الهام بخش شعرهای زیادی در تاریخ ادبیات جهان بوده است.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب مصور، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آموزش زبان انگلیسی به کودکان، pdf آموزش زبان انگلیسی، A butterfly smile،

برای دانلود کتاب لبخند پروانه‌ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.