دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کفاش و پریان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کفاش و پریان

کتاب کفاش و پریان اثر هوراس اسکادر با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، می‌کوشد تا عاقبت و سرانجام خوب افراد صادق و درستکار را در همین دنیا برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان بازگو نماید.

پاداش صداقت و درستکاری در قصّه‌ها:

انسان‌ها در طی دورۀ زندگی خویش بنابر افکار، توانائی‌ها، نوع آموزش و موقعیت‌هائی که قرار می‌گیرند، مرتکب اعمال بسیاری می گردند که ممکن است بر اساس قوانین و سنن جوامعی که در آن جا زندگی می‌کنند، جزو اعمال خوب و یا بد محسوب شوند و لاجرم توسط مردمان به گونه‌ای خاص قضاوت گردند. 

از رفتارها و ویژگی‌هایی که مشخّصۀ شخصیت والای انسان‌ها می‌باشند، می‌توان به صداقت و درستکاری افراد اشاره نمود. افرادی که از صداقت در کارها و وجدان آگاه برخوردارند، همواره از دست یازیدن به حق و حقوق دیگران امتناع می‌ورزند و خود را به حق خویش قانع می‌دانند لذا سعی می‌کنند که بیش خواهی طبیعی و قانونی خود را با کار و کوشش بیشتر تحقّق بخشند. 

بسیاری بر این اعتقادند که با کار و زحمت نمی‌توان به ثروت و مکنت فوق العاده‌ای دست یافت. آنان به فرمودۀ حضرت علی (ع) امام معصوم و اوّل شیعیان استناد می‌کنند که فرموده است: "کاخی بنا نمی‌شود مگر اینکه حق کوخ نشینانی ضایع گردد."

لذا بسیاری در این مقوله بر این باورند که آیا اجر و قربی برای افراد صادق و درستکار در این دنیا توسط دادار گیتی متبادر می‌باشد؟

برخی از آنان در جواب می‌گویند که البته یقیناً اینچنین می‌باشد بخصوص اینکه افراد صادق و درستکار همیشه از آرامش روحی و روانی خاصی برخوردارند و از پریشانی اینکه هر لحظه کارهای زشت و ناپسند آنان برملا گردیده و رسوا گردند، مبرّا هستند. 

کلمات کلیدی: قصه های کودکان، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، داستان بچگانه، The Elves and the Shoemaker، Horace Scudder،

برای دانلود کتاب کفاش و پریان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.