دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای نکسوس، اسکرام مقیاس پذیر

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای نکسوس، اسکرام مقیاس پذیر

کتاب راهنمای نکسوس، اسکرام مقیاس پذیر تألیف بنیاد اسکرام، به بررسی نحوه‌ی کارکرد نکسوس در توسعه یک فرآورده‌ی نرم‌افزاری می‌پردازد.

نکسوس یک چارچوب برای توسعه و نگهداری محصولات مقیاس‌پذیر و طرح‌های توسعه نرم‌افزار پیشرو است. نکسوس از اسکرام به عنوان قطعات ساختمانی استفاده می‌کند. کتاب پیش رو شامل تعریف نکسوس است. این تعریف شامل نقش‌ها، 
رویدادها و مصنوعات موجود در نکسوس و قوانینی است که آن‌ها را به هم پیوند می‌دهد. چارچوب نکسوس توسط آقای کن شوئبر و موسسه‌ی org.Scrum توسعه داده شده و این کتاب را نیز آن‌ها نوشته و ارائه داده‌اند. 

کلمات کلیدی: نکسوس چیست، آموزش توسعه نرم افزار، مدیران اسکرام، اسکرام چیست، خلاصه ای از اسکرام، اسکرام، اسکرام pdf، آموزش رایگان اسکرام، کتابچه اسکرام،

برای دانلود کتاب راهنمای نکسوس، اسکرام مقیاس پذیر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.