دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای رسمی اسکرام

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای رسمی اسکرام

کتاب راهنمای رسمی اسکرام تألیف بنیاد اسکرام، دربرگیرنده‌ی نقش‌ها، رویدادها و مصنوعات اسکرام به همراه قوانینی است که آن‌ها را به هم گره می‌زند. اسکرام چارچوبی برای توسعه، تحویل و نگهداری محصولات پیچیده است.

کِن شوئِبِر و جِف سادرلند، اسکرام را توسعه داده‌اند. راهنمای اسکرام نیز توسط آن‌ها نوشته و تدوین شده است. آن‌ها با هم راهنمای اسکرام را تضمین و پشتیبانی می‌کنند. 

اسکرام چارچوبی است که در آن افراد می‌توانند در حالی که به شکلی پربار و خالقانه محصولاتی با بالاترین ارزش ممکن ارائه می‌دهند، مشکالت پیچیدۀ سازگارپذیر را نیز حل کنند. اسکرام یک چارچوب فرایندی است که از اوایل دهه 1990 برای مدیریت کار بر روی محصولات پیچیده مورد استفاده قرار گرفته است.

ویژگی‌های اسکرام:

- سبک وزن است. 
- فهم آن ساده است. 
- تسلط بر آن دشوار است.

کلمات کلیدی: مدیران اسکرام، اسکرام چیست، خلاصه ای از اسکرام، اسکرام، اسکرام pdf، آموزش رایگان اسکرام، کتابچه اسکرام،

برای دانلود کتاب راهنمای رسمی اسکرام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.