دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آدم و آهن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آدم و آهن

کتاب آدم و آهن مجموعه داستان کوتاهی به قلم ابوالفضل ثابت مقدم است. شاید مهم‌ترین دلیل نگارش این کتاب، ارائه‌ای از دورنمای نوع تفکر و نگرش نویسنده در مورد ذات انسان، نشان دادن تفاوت‌های عمده بین جایگاه و کلمه "انسان" و "آدم"، بیان ویژگی‌ها و صفاتی که انسان را از آدمیزاد متمایز می‌سازد و نشان دادن روند افول انسانِ پاک سرشت به آدمیزاد از طریق تمثیل‌های به کار گرفته شده در متن داستان و شخصیت‌های آن باشد.

ابوالفضل ثابت مقدم به عنوان یک جوان ایرانی، همیشه سعی داشته در طول سال‌های اندک زندگی خویش، با استفاده از مطالب و مفاهیم آموزنده و گران‌بهایی که گذشتگان و نسل‌های پیشین قصد داشتند از طریق متون کتبی یا انواع جلوه‌های بصری، به نسل آینده انتقال دهند، آگاهی خویش را بالا برده و تلاش کند تا اثری دارای هدف و پیام مشخص خلق کند. بدون شک در اثر او نیز مانند تمام نویسندگان و خالقان اثر، تاثیراتی که از آموزه‌های گذشته خود در زندگی کسب کرده، به طور مستقیم یا غیر مستقیم وجود دارد و هیچ شخصی در دنیا، عالم زاده نشده است.

در بخشی از کتاب آدم و آهن می‌خوانیم:

آدم کوره‌ای ساخت و به آهنگری مشغول شد. با تلاش و مشقت فراوان کار می‌کرد. تنها چیزی که به آن فکر می‌کرد، چشیدن دوباره طعم لذیذ گوشت گرم و تازه بود. توانست به کمک فنون آهنگری که از گاو آموخته بود برای خودش خنجری تیز و بران بسازد. روزها در بیشه زار می‌چرخید و حیوانات را شکار می‌کرد. هر بار شکارش را به طویله می‌آورد و تا مدتی با گوشت آن خودش را سیر می‌کرد؛ و وقتی که غذا تمام می‌شد، نوبت حیوان دیگری بود تا شکار شود.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه آدم و آهن برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، دانلود داستان کوتاه آدم و آهن برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه آدم و آهن، مجموعه داستان کوتاه آدم و آهن، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه آدم و آهن، دانلود داستان کوتاه آدم و آهن، دانلود داستان کوتاه آدم و آهن برای اندروید،

برای دانلود کتاب آدم و آهن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.