دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان بی‌سرزمین

  • موضوع: رمان
  • ۱۶۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۲۹۸۷ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان بی‌سرزمین

کتاب رمان بی‌سرزمین داستانی معمایی، اجتماعی را به قلم رزمین روایت می‌کند. قتل رها تدین، پیچیده‌تر از آن است که بشود درباره‌اش فکر کرد. شاهرخ در زندان ادعای بی‌گناهی می‌کند و سیاوش، وکیل او، در تلاش برای اثبات بی‌گناهی‌اش، حقایق زیادی را کشف می‌کند؛ حقایقی که به گذشته‌ی خود او نیز گره می‌خورد‌.

در بخشی از کتاب رمان بی‌سرزمین می‌خوانیم:

شاتِ اول: جنگ ناتمام
روزنامه را در دستش فشار داد. 
- جلسه‌شون کِی تموم میشه؟
مُرادی، پسر خپلی که پشت میز نشسته بود، نگاه از سودوکوی مقابلش گرفت. 
- فکر کنم ده دقیقه‌ی دیگه. 
ساعت مچی‌اش را سرسری دید زد. کار داشت. سرش شلوغ بود. کلافه و عصبی بود‌. خسته بود. هنوز یک حفره‌ی عمیق گوشه‌ی دلش بود و هنوز سیاوش نادیده‌اش می‌گرفت‌. گفت:
- بیست دقیقه‌ی پیش هم گفتید ده دقیقه‌ی دیگه. 
مرادی شانه بالا انداخت. 
- انحصار وراثته خب‌. طول می‌کشه‌. باید معلوم بشه چی مالِ کی میشه‌. 
فقط سرش را تکان داد. حتی وقتی که هنوز دبیرستان می‌رفت هم حالش از حقوق به هم می‌خورد. از آن قوانین سخت و پیچیده که یک ذره هم عشق را به رسمیت نمی‌شناختند. سیاوش برای همین سرد و ساکت شده بود؟ قبل از گُلی هم این‌طور بود؟ نه. قبل از گُلی شعر می‌خواند. ابتهاج و فروغ و منزوی. گاهی حتی علی‌رضا آذر. قبل از گُلی هیچ‌چیز تا این حد به گند کشیده نشده بود. کف دستش عرق کرده بود و روزنامه هنوز میان انگشت‌هایش فشرده می‌شد. به تیترها که نگاه می‌کرد، دلش می‌خواست عق بزند و تمام آن نحسی را روی پارکت‌های خوش‌رنگ دفتر سیاوش‌ بالا بیاورد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان معمایی ایرانی، رمان معمایی، دانلود رمان معمایی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان بی‌سرزمین، دانلود پی دی اف رمان بی‌سرزمین، دانلود رایگان رمان بی‌سرزمین، دانلود رمان بی‌سرزمین، دانلود رمان بی‌سرزمین، دانلود رمان بی‌سرزمین با لینک مستقیم، دانلود رمان بی‌سرزمین برای موبایل، رمان بی‌سرزمین، رمان بی‌سرزمین، pdf رمان بی‌سرزمین کامل، دانلود کتاب بی‌سرزمین با لینک مستقیم، دانلود کتاب بی‌سرزمین برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان بی‌سرزمین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.