دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رولاند شیردل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رولاند شیردل

کتاب رولاند شیردل اثر فلورا استیل با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم منضم به تصاویر، می‌تواند مبیّن ارزش و احترام‌گذاری به عزم و ارادۀ نستوه و پیگیر برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان باشد.

تأکید بر عزم و ارادۀ راسخ در قصّه‌ها:

انسان‌ها در طی زندگی خویش مجبور به بروز رفتارهای مختلفی در شرایط گوناگون هستند. برخی از این رفتارها به موفقیت و سربلندی انسان و برخی دیگر به سقوط و نابودی وی منجر می‌شوند.

آنچه به بروز رفتارهای درست و مؤثر انسان‌ها در بُرهه‌های مختلف زندگی می‌انجامند را می‌توان به وراثت، تربیت صحیح خانوادگی، آموزش‌های فرهنگی، سطوج اجتماعی و موقعیّت‌های اقتصادی افراد نسبت داد.

داشتن عزم و ارادۀ راسخ و خستگی ناپذیر در راستای هدف گذاری صحیح در زندگی افراد می‌تواند در صورت وجود و یا تدارک برخی شرایط لازم به موفقیت و سعادتمندی افراد منجر گردد.

بسیاری از متفکران معتقدند که برخورداری از عزم و ارادۀ راسخ می‌تواند در بدترین شرایط زندگی نیز موجب کسب بالاترین دستاوردهای ممکن برای انسان‌ها شود.

کلمات کلیدی: داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب داستان کودک، قصه های کودکان، داستان بچگانه، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، Childe Rowland، Flora Steel،

برای دانلود کتاب رولاند شیردل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.