دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مسیر هوشمندانه‌ی سلامتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مسیر هوشمندانه‌ی سلامتی

کتاب مسیر هوشمندانه‌ی سلامتی نوشته‌ی امیر خان بابائی، 5 مرحله‌ی ساده برای رانندگی در مسیر سلامتی را به شما می‌آموزد. در این کتاب شما اطلاعاتی به دست خواهید آورد که دیگران باید چند سال وقت صرف کنند تا این اطلاعات را داشته باشند.

در بخشی از کتاب مسیر هوشمندانه‌ی سلامتی می‌خوانیم:

مطالعات بسیاری نشان داده است که عطرها بر رفتار انسان تأثیرگذار هستند. رفتار مشتری هم از این قاعده مستثنا نیست. آزمایشی در یک رستوران صورت گرفت که طی آن عطر لیمو سنبل در فضا پراکنده شد و با یک وضعیت کنترلیِ بدون وجود عطر مورد مقایسه قرار گرفت. نتایج این آزمایش نشان داد که عطر سنبل (و نه بوی لیمو) طول مدت حضور مشتریان و میزان خرید آن‌ها را افزایش می‌دهد. فرض اینکه عطر سنبل، اثری سست کننده دارد برای توضیح این نتایج ارائه شده است.

کلمات کلیدی: سلامتی، زندگی سالم، تندرستی، تندرستی چیست؟، سلامتی و تندرستی، سلامتی بدن، راز سلامتی بدن، راز سلامتی و تندرستی، سلامت عمومی pdf، تغذیه سالم pdf،

برای دانلود کتاب مسیر هوشمندانه‌ی سلامتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.