دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فرهنگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فرهنگ

بابک وزیری در کتاب فرهنگ، به نکات اصلی فرهنگ می‌پردازد. هیچ فردی را نمی‌توان بی‌فرهنگ دانست. باید دید به چه دلیل و در کجا بزرگ شده است.

در بخشی از کتاب فرهنگ می‌خوانیم:

* کلمه اکتسابی است که فرهنگ را از رفتارهای برخاسته از وراثت و ویژگی‌های زیستی متمایز می‌کند.

* گریه کودکان که در همه جوامع بشری دیده می‌شود فرهنگ محسوب نمی‌گردد.

جامعه: گروهی از انسان‌ها است که در طول هزاران سال با یکدیگر زندگی کرده‌اند، در سرزمین معینی سکونت کرده و خود را بعنوان یک واحد اجتماعی متمایز از گروه‌های دیگر سازمان داده‌اند (گروه - هزاران سال - در سرزمین معین - سکونت - یک واحد اجتماعی - متمایز)

کلمات کلیدی: چرا ایرانیان ها بی فرهنگ هستند، مشکلات فرهنگی ما ایرانیان، فرهنگ غلط ما ایرانیان، علت بی فرهنگی مردم ایران، انواع مشکلات فرهنگی، فرهنگ مردم ایران، تعریف فرهنگ و انواع آن، معنی فرهنگ، فرهنگ اجتماعی چیست، فرهنگ چیست pdf، فرهنگ چیست مقاله، تعریف فرهنگ pdf، مقاله در مورد فرهنگ، واژه فرهنگ چیست، تعریف فرهنگ و انواع آن، فرهنگ، مفهوم فرهنگ، فرهنگ چیست،

برای دانلود کتاب فرهنگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.