دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان فرای زمین - فصل اول: زاده عشق

  • از: فرشته زمانی
  • موضوع: رمان
  • ۲۸۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸
  • ۱۹۳۷۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان فرای زمین - فصل اول: زاده عشق

کتاب رمان فرای زمین - فصل اول: زاده عشق نوشته‌ی فرشته زمانی، داستانی تخیلی، فانتزی، عاشقانه و معمایی درباره‌ی دختری متفاوت با انسان‌های دیگر است که متوجه رازی بزرگ در زندگی‌اش می‌شود؛ رازی که سرنوشت او را تغییر می‌دهد و پای او را به جهانی فراتر باز می‌کند.

در بخشی از کتاب رمان فرای زمین - فصل اول: زاده عشق می‌خوانیم:

در اتاق خود بر روی تخت نشسته بود! از ترس و نگرانی می‌لرزید و آرام و قرار نداشت! دستش را بر روی شکم خود گذاشت! نوزاد خوابیده در شکمش را نوازش کرد! بلند شد و به سمت پنجره رفت! از پشت پنجره، امپراطور و لشکریان او را دید که داشتند با شیاطین مقابله می‌کردند! جنگی بزرگ در قصر اتفاق افتاده بود! جنگی بین انسان و شیطان! می‌دانست که جیاوون به اینجا آمده تا جان او و فرزندش را بگیرد! فرزندی که قرار است زاده‌ی عشق باشد! از یک طرف نگران نوزاد خود بود و از طرفی نگران پسرش هیراد که پنج سال بیشتر نداشت و در اتاق خودش بود تا ندیمه‌ها از او محافظت کنند!

با شنیدن صدایی به عقب برگشت، با ترس و نگرانی به در خیره شد! در باز شد و در مقابل دیدگان ترسیده و حیرت زده او، چهره‌ی زشت و استخوانی جیاوون پدیدار گشت! ضربان قلب او بالا رفته بود! بدنش به طور محسوسی می‌لرزید! دست روی شکم خود گذاشت! اما حالا وقت ترسیدن نبود! باید کاری می‌کرد! وگرنه جیاوون فرزندش را می‌کشت! با نزدیک شدن جیاوون بدون آنکه بفهمد دارد چه می‌کند، خود را از پنجره بزرگ اتاق به پائین انداخت!

کلمات کلیدی: رمان تخیلی فانتزی، دانلود رمان فانتزی، دانلود رمان تخیلی، رمان فارسی تخیلی، دانلود رمان تخیلی، رمان های تخیلی فانتزی، رمان فرای زمین، pdf رمان فرای زمین کامل، دانلود کتاب فرای زمین با لینک مستقیم، دانلود کتاب فرای زمین برای موبایل، رمان زاده عشق، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود پی دی اف رمان فرای زمین، دانلود رایگان رمان فرای زمین، دانلود رمان فرای زمین، دانلود رمان فرای زمین، دانلود رمان فرای زمین با لینک مستقیم، دانلود رمان فرای زمین برای موبایل، رمان فرای زمین، دانلود رایگان رمان تخیلی، رمان تخیلی، دانلود رمان رایگان، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان فرای زمین، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان فرای زمین - فصل اول: زاده عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.