دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آسانسور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آسانسور

کتاب آسانسور داستان کوتاهی با ژانر فانتزی و معمایی به قلم زهرا باقری برای نوجوانان است. داستان درباره‌ی پسری به نام جِرِمی است که طی حادثه‌ای عجیب، از طریق یک آسانسور وارد بازاری می‌شود که ظاهراً کیلومترها پایین‌تر از سطح زمین وجود دارد. جرمی در آن‌جا با انسان‌های عجیبی مواجه می‌شود و سرانجام پس از تلاش برای خارج شدن از آن مکان درمی‌یاید که راهی برای خروج وجود ندارد.

در بخشی از کتاب آسانسور می‌خوانیم:

بیدار شدن از خواب ناز و راحت همیشه عذاب‌آور است، بنابراین قرار نبود آن روز به جِرِمی که امتحان سختی نیز در پیش داشت، خوش بگذرد.
او با بدنی خسته و کوفته، در حالی از رخت‌خواب پایین آمد که انگار چندین نفر او را با قصد و نیت قبلی کتک زده بودند. 
وقتی از اتاقش بیرون آمد صدای خواهرش کایلی را شنید که جیغ می‌کشید و درست مثل شب قبل، و شب قبل‌تر از آن، از مادرش تقاضای ماشینی جدید و آخرین مدل را می‌کرد؛ آن هم نه از آن ماشین‌های اسباب بازی کنترلی، بلکه یک ماشین کاملاً واقعی که صمیمی‌ترین دوستش نیز به تازگی خریده و حسادت او را به طرز فجیعی برانگیخته بود.

با این افکار زیر لب پوزخندی زد و مشغول شستن صورتش شد. 
وقتی از سرویس بهداشتی بیرون آمد صدای نعره‌ای به گوش رسید، تمام خانه به لرزه درآمد و آنگاه هیکل عظیم کایلی در چارچوب راهرو قرار گرفت. 
او با آن چشم ریز و کشیده‌اش به جرمی زل زده بود، و جرمی که حسابی جا خورده و توقع نداشت صبح به آن زودی ناچار به مقابله با خواهرش شود، آب دهانش را قورت داد و با صدای ضعیفی گفت:
-صبح بخیر!
کایلی جوابش را نداد و همچنان خیره به او نگاه کرد، سرانجام انگشت اشاره‌اش را بالا آورد و آن را تکان داد و بسیار تهدیدآمیز گفت:
- یک روزی از همتون انتقام می‌گیرم!

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، داستان فانتزی، دانلود داستان خیالی، داستان تخیلی، تخیلی، داستانی تخیلی، دانلود کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود رایگان کتاب نوجوان pdf، داستان کوتاه آسانسور، دانلود داستان کوتاه آسانسور، دانلود داستان کوتاه آسانسور برای اندروید، دانلود داستان کوتاه آسانسور برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه آسانسور برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب آسانسور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.