دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تنهایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تنهایی

کتاب تنهایی نوشته‌ی حسین سلطانی، داستانی تخیلی و عجیب در مورد پسری است که طی اتفاقی از بیابان سر در می‌آورد و خوشبختانه نجات پیدا می‌کند، اما روزگار با او سازگار نیست و تنهایی تمام وجودش را فرا می‌گیرد؛ به طوری که فقط خودش می‌ماند و تمام جهان.

در بخشی از کتاب تنهایی می‌خوانیم:

صدا‌های مختلف تمام وجودم را فراگرفته بودند. صدای شلیک تانک، توپ و تفنگ، سر و صدای مردم، جیغ زنان و از همه مهم‌تر صدای خانه‌های گلی که از درد به خود می‌نالیدند.
خاک و دود که میان هوا می‌رقصیدند بر فضا حاکم و نمی‌گذاشتند کسی دیگری را ببیند. در میان آن جهنم که کسی به وضوح دیده نمی‌شد، این من بودم که میان شلیک و درگیری‌ها، گیج و مبهوت و انگشت به دهان به افق خیره بود.

کلمات کلیدی: دانلود داستان خیالی، داستان تخیلی، تخیلی، داستانی تخیلی، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، دانلود مجموعه داستان کوتاه تنهایی، مجموعه داستان کوتاه تنهایی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، دانلود داستان کوتاه تنهایی، دانلود داستان کوتاه تنهایی برای اندروید، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه تنهایی، دانلود داستان کوتاه تنهایی برای ایفون، دانلود داستان کوتاه تنهایی برای پی دی اف،

برای دانلود کتاب تنهایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.