دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 1

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 1

کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 1 شامل داستان‌هایی از نویسندگان ایرانی است که عضو کانون فرهنگی چوک هستند.

در بخشی از کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 1 می‌خوانیم:

امشب هم مثل هرشب نشسته‌ام پشت میز گوشه‌ی اتاق‌ام که یک داستان بنویسم. دستور دکتر است. داستانی به سبک همینگوی دکتر استاد کلاس داستانی است که من سعی می‌کنم خودم را هرطور شده سر جلسه‌های هفتگی‌اش برسانم. مثل شب‌های قبل می‌نویسم و خط خطی می‌کنم. رشته‌ی فکر مزخرفی دارد توی مخام قدم می‌زند. به این فکر می‌کنم که همین فکر را هم بیاورم روی کاغذ، شاید چیز بدی نباشد که رؤیا بی هوا می‌آید توی اتاق، مثل همیشه، در نزده.

نگاه‌اش می‌کنم؛ جوری که یک لبخند کوچک کنار نگاه‌ام باشد، می‌دانم که رؤیا هم دارد همین فکر را می‌کند؛ این را از خنده‌ی گوشه‌ی الباش که بدجور از آن می‌ترسم می‌فهمم.

کلمات کلیدی: داستان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، دانلود داستان pdf، pdf داستان های کوتاه، مجموعه داستان گروهی چوک، داستان کوتاه، مجموعه داستان، مجموعه داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود کتاب داستان، pdf داستان رایگان،

برای دانلود کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.