دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماهی سخنگو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماهی سخنگو

کتاب ماهی سخنگو نوشتۀ نورمن پیتمن، مجموعه‌ای شامل هفت داستان کوتاه و مصور برای کودکان و نوجوانان است.

مسئله آموزش نقش بسیار مهمی در زندگانی بشر از آغاز تا امروز داشته است. آموزش به ویژه در سنین کودکی و نوجوانی از اهمیت والاتری برخوردار می‌باشد. آموزش در سنین پایین همچون نقش زدن بر سنگ خارا در حافظۀ پویا و جستجوگر کودکان ماندگار باقی می‌ماند و الگوهای لازم را برای فعالیت‌های آتی آنان ارائه می‌دهد. 

آموزش از طریق قصه‌ها و داستان‌های تاریخی و افسانه‌ای به طور غیر مستقیم می‌تواند هدف‌های متعالی را به نسل‌های آینده‌ساز منتقل سازد و بدین ترتیب نمادهای خیر و شر را به آنان بشناساند و آن‌ها را در انتخاب اهداف خیر و دوری از افعال شر یاری رساند.

امروزه نقشی که داستان‌ها می‌توانند در زندگی انسان‌ها بر جا بگذارند، برای هیچ قوم و نژادی ناشناخته نیست لذا در هر کجای کره زمین از قطب شمال تا مناطق کوهستانی و کویری با قصه گوئی آشنائی دارند و الگوهای مورد نظرشان را از این طریق برای دیگران مطرح می‌سازند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان بچگانه، قصه های کودکان، The Talking Fish، کتاب داستان کودک،

برای دانلود کتاب ماهی سخنگو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.