دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طبقه آخر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طبقه آخر

کتاب طبقه آخر نمایشنامه‌ای به قلم محمدرضا خردمند است. نویسنده سعی داشته این اثر بدون توضیح صحنه بیان شود تا کارگردان به راحتی با شیوه‌ی اجرایی و تخیل خود آزادانه پرواز کند اما گاهی برای انتقال موقعیت توضیحاتی بیان شده که کارگردان جهت تغییر آن آزاد است. خلاقیت کارگردان باعث ایجاد بازی فرزین می‌شود.

در بخشی از کتاب طبقه آخر می‌خوانیم:

خسته‌ام. مثل یه مرغ وحشی که دیگه هیچ انگیزه‌ای واسه خون بازی نداره و خروس هم فرسنگ‌ها دورتر در حال رقصیدن. من پک آخر سیگار هم نبودم. پشت پستوی بزرگان چای دم می‌کردم تا خستگیشون درآد. کدخدای زندگی من می‌تونست کاری کنه ورق برگرده اما فقط یک روی سکه رو دید... می‌خواست شیر باشه و حواسش نبود این روزا خط ارزشش بالاتره. شیر و خط با هم آرامش میدن مثل آب روون... شط... !

کلمات کلیدی: نمایشنامه کوتاه، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، تئاتر، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی،

برای دانلود کتاب طبقه آخر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.