دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان دور از مهتاب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان دور از مهتاب

کتاب رمان دور از مهتاب نوشته‌ی ام البنین منیری، داستان دختری به اسم لیلا را روایت می‌کند که مثل یک مرد بار آمده و با پدرش رفیق و همکار بوده است.

او می‌داند که پدرش چه کاری می‌کند و مثل یک محافظ کنارش بوده است. یک روز در نبود پدرش از خانه بیرون می‌رود تا با دوستان دوره‌ی دبیرستانش دیدار تازه کند که برحسب اشتباه دزدی می‌شود و ...

در بخشی از کتاب رمان دور از مهتاب می‌خوانیم:

جلال مرد برازنده‌ای بود. بلند قد و با هیکلی درشت، ورزیده و ورزشکار موهای سیاه و چشمان مشکی هر دختری بی‌شک آرزوی همچین مردی رو داره از همه بالاتر جذابیت خاصی داشت. ولی افسوس که لیلا نمی‌تونست همچین آرزویی رو آشکار کنه.

شرایط جلال و لیلا فرق می‌کرد. لیلا یه گرفتار بود، که حالا به خواسته خودش مونده بود. تقریباْ با یه آدم بی‌خانواده فرقی نداشت. جلال هم جز کارکنان شهروز بود و به اختیار اون کار می‌کرد. یعنی هیچ روزنه‌ای برای رسیدن به آرزوش نبود. پس بی‌خیال آرزو باید برای خودش رویایی درست کنه. تو رویاهاش جلال رو صاحب بشه. با این فکر آخر لبخندی به لبش اومد، یه دفعه در باز شد. دکتر مشرقی وارد شد. سلام داد. لیلا هم جواب سلامش رو داد.

دکتر مشرقی: بیا بیرون یه دیقه باهات کار دارم. 
لیلا: نمی‌تونم دکتر هر کاری داری اینجا بگو. 
دکتر: خصوصیه. 
لیلا:جلال خوابیده در ضمن اگه الان اینجام به خاطر اینه که با یه پسر تنهایی حرف می‌زدم نخواه دوباره تکرار بشه. 
در ضمن اگه اینجا حرف بزنی جلال بیدار هم بشه می‌بینه ما تنها نیستیم. 

دکتر:باشه بشین کارت دارم. 
لیلا کنار جلال روی همون صندلی که اون خوابیده بود نسشت و دکتر روی تخت نشست. 
دکتر: نمی خواستم بیام بگم ولی وجدان کاری نذاشت. 
دکتر نگاهی به جلال کرد و گفت: چه نسبتی باهات داره. 
لیلا: چطور؟
دکتر: خودش می‌گفت برادرته ولی من قسم می‌خورم که این برادرت نیست و همین طور که قسم می‌خورم آرش شوهرت نیست و نبوده. 
لیلا: اومدی اینا رو بگی این بود وجدان کاری به خاطر این عذاب می‌کشیدی؟

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان دور از مهتاب، دانلود پی دی اف رمان دور از مهتاب، دانلود رایگان رمان دور از مهتاب، دانلود رمان دور از مهتاب، دانلود رمان دور از مهتاب، دانلود رمان دور از مهتاب با لینک مستقیم، دانلود رمان دور از مهتاب برای موبایل، رمان دور از مهتاب، رمان دور از مهتاب، pdf رمان دور از مهتاب کامل، دانلود کتاب دور از مهتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب دور از مهتاب برای موبایل، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf،

برای دانلود کتاب رمان دور از مهتاب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.