دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نشریه بازی جو - شماره یک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نشریه بازی جو - شماره یک

نشریه بازی جو - شماره یک، دو ماهنامه‌ای هنری، فرهنگی و اجتماعی، زیر نظر کانون دانشجویی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب است که به بررسی تخصصی بازی و انیمیشن می‌پردازد.

مدتی است که شاهد پیشرفت‌های روزانه در تکنولوژی و دنیای مجازی هستید بطوریکه کمتر مسئله‌ای در دنیای امروز را می‌توان یافت که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم، بی ارتباط با تکنولوژی فضاهای مجازی باشند. شاید در سال‌های گذشته ساخت یک بازی و انیمیشن بسیار پیچیده و نیاز به برنامه‌نویسی‌های دقیق داشت اما با پیشرفت‌هایی که در این زمینه بدست آمده، ساخت بازی و انیمیشن بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برای اولین بار در سطح دانشگاهی، کانون دانشجویی تحت عنوان بازی‌های رایانه‌ای تأسیس شده که از اهداف اصلی این مجموعه ساخت بازی، خلق انیمیشن و گرافیک است.

در بخشی از نشریه بازی جو - شماره یک می‌خوانیم:

ESRB به عنوان یک شرکت غیر انتفاعی در سال 1994 بنا به درخواست والدین برای ایجاد یک سیستم که بازی‌ها را از لحاظ محتوایی بررسی کند، ایجاد شده است. امروزه ESRB یکی از مهم‌ترین استانداردهای رده بندی سنی برای بازی‌ها به شمار می‌رود.

رده بندی ESRB شامل راهنمایی در مورد سن مناسب، محتوا و عناصر تعاملی است که والدین و کودکان می‌توانند انتخاب آگاهانه‌ای در مورد بازی‌های ویدئویی داشته باشند. البته این شرکت بخش چند نفری بازی‌ها را رده بندی نمی‌کند که در این مورد توضیح داده می‌شود.

کلمات کلیدی: مجله بازی های کامپیوتری، بازی های ایرانی، بازی های کامپیوتری، بازی های رایانه ای، طراحی بازی، مجله بازی‌جو، نشریه بازی‌جو،

برای دانلود نشریه بازی جو - شماره یک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.