دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هویت اجتماعی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هویت اجتماعی

کتاب هویت اجتماعی از دروس پایه‌ی دوازدهم دوره‌ی دوم متوسطه است و انتظار می‌رود دانش آموز با مشارکت در موقعیت‌های یاددهی و یادگیری این اثر، شایستگی‌های زیر را کسب نماید:

1. به معناداری کنش اجتماعی پی ببرد؛ 2. مفاهیم جامعه و فرهنگ را بشناسد؛ 3. عوامل مؤثر بر شکل‌گیری هویت را بشناسد؛ 4. نقش جامعه‌پذیری و کنترل اجتماعی را در بازتولید هویت فرهنگی جامعه دریابد؛ 5. علل درونی و بیرونی تحولات فرهنگی را بشناسد؛ 6. هویت ایرانی، اسلامی و انقلابی را افتخارآمیز بداند و 7. با ابعاد فرهنگی، سیاسی، جمعیتی و اقتصادی هویت ایرانی آشنا شود.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل، pdf هویت اجتماعی دوازدهم، دانلود pdf کتاب هویت اجتماعی دوازدهم، pdf کتاب هویت اجتماعی دوازدهم، کتاب هویت اجتماعی، هویت اجتماعی دوازدهم، دانلود کتاب هویت اجتماعی دوازدهم، کتاب هویت اجتماعی دوازدهم تجربی، کتاب هویت اجتماعی دوازدهم فنی حرفه ای،

برای دانلود کتاب هویت اجتماعی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.