دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب استان شناسی سیستان و بلوچستان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب استان شناسی سیستان و بلوچستان

کتاب استان شناسی سیستان و بلوچستان از دروس پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه محسوب می‌شود و به بررسی مباحثی از جمله جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، ویژگی‌های فرهنگی، پیشینه و مفاخر، توانمندی‌ها و شکوفایی پهناورترین استان کشور پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

کلمات کلیدی: فرهنگ بومی سیستان و بلوچستان، شهرهای سیستان و بلوچستان، استان شناسی، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، کتاب های پایه دهم، pdf استان شناسی دهم، آشنایی با استان ها، استان سیستان بلوچستان،

برای دانلود کتاب استان شناسی سیستان و بلوچستان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.