دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفرنامه عکاس جوان

کتاب سفرنامه عکاس جوان نوشته‌ی داوود موسوی و اوا کائون، راهنمایی ا‌ست که به نوجوانان کمک می‌کند تا خود و محیط اطرافشان را بهتر ببینند و بشناسند.

این کتاب نوجوانان را به جستجوگری و پرسشگری تشویق و به آ‌ن‌ها کمک می‌کند تا داستان‌ها و احساسات‌شان را در قالب تصویر با دیگران در میان بگذارند. این اثر از عکاسی و داستان‌گویی تصویری استفاده کرده تا علاوه بر آموزش یک هنر به نوجوانان، آن‌ها را با حقوق و دنیای اطراف خود آشنا کند.

روشی که در این کتاب برای آموزش انتخاب شده به نوجوانان نقش فعالی در یادگیری می‌دهد. نوجوانان تنها خواننده، گیرنده و منفعل نیستند بلکه در فرآیند یادگیری به صورت فعال حضور دارند. با انجام پروژه‌های آن شما متوجه خواهید شد وقتی که رویاپردازی، تخیل، احساسات، داستان‌گویی و عکاسی را یک‌جا و باهم استفاده کنید چه اتفاقی می‌افتد.

در بخشی از کتاب سفرنامه عکاس جوان می‌خوانیم:

کار شما از همین الان جست‌وجو کردن است. مأموریت شما دقیق دیدن، توجه به خودتان و دنیای اطرافتان و عکاسی است. همه چیز را یادداشت کنید. چیزهایی را که علاقه دارید جمع کنید. به شکل‌ها و خط‌ها توجه کنید. به چهره‌ها دقیق شوید. عکس بگیرید و الهام‌بخش دیگران باشید.

کلمات کلیدی: عکاسی، عکاسی نوین، عکاسی مقدماتی، دانلود کتاب آموزش عکاسی دیجیتال، عکاسی مستند، عکاسی مستند هنری، عکاسی مستند اجتماعی، نکات عکاسی، دانلود آموزش عکاسی pdf، آموزش عکاسی، آموزش عکاسی به کودکان، عکاسی کودکان،

برای دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.