دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره؟ ۳۰۰ نکته مدیریتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چرا مدادم رنگ نداره؟ ۳۰۰ نکته مدیریتی

کتاب چرا مدادم رنگ نداره؟ ۳۰۰ نکته مدیریتی حاصل تجریبات چندین ساله‌ی محمدعلی سیفی کاشانی، برای مدیران و پرسنل سازمان‌ها است.

نویسنده‌ی کتاب پس از کسب تجارب مختلف و خواندن مقالات، کتب و نوشته‌های گوناگون، بزرگترین دستاوردش این بود که ارزش فوق‌العاده‌ی زمان را حس و یا حتی لمس کرد. این متغیر بسیار مهم، یکی از بزرگترین عواملی است که می‌تواند موجب خوشبختی شود و به شما کمک می‌کند که افراد کاردان و موفق را از انسان‌های جامانده و ناکام تشخیص دهید.

در بخشی از کتاب چرا مدادم رنگ نداره؟ می‌خوانیم:

موفقیت، یک معلم بد است که افراد باهوش را به گونه‌ای اغوا می‌کند تا به این باور می‌رسند که هیچ گاه شکست نخواهند خورد و یا فرد را دچار خود بزرگ بینی می‌کند. این بیماری پیش زمینه شکست است. امروز فکر کردن به یک محصول شکست ناپذیر منجر به از دست رفتن و منسوخ شدن ایده‌های فردا می‌شود. قطعاً افراد موفقیت را بیش از شکست می‌پسندند اما بعضا شکست است که بیش از هر چیز دیگر منجر به یادگیری انسان می‌شود و بهترین فرصت‌ها را برای رشد در اختیار فرد قرار می‌دهد.

پس اگر در کاری شکست خوردیم و یا در جایی تصمیمی درست نگرفتیم با جرات به آن اعتراف کنیم و آن را پله‌ای از موفقیت بدانیم. هیچ چیز در دنیا مطلقا شکست ناپذیر نیست. همواره همه در تلاشیم که از شکست‌ها بگریزیم اما در مواجهه با آن‌ها باید چه کرد؟ همه‌ی ما ممکن است در زمینه‌های کاری، تحصیلی و زندگی شخصی با شکست مواجه شویم.

بایستی راهکاری بیاندیشیم که از شکست‌هایمان برای رفع نقاط ضعفمان درس بگیریم و از تکرار شکست‌ها جلوگیری کنیم. شکست یکی از دلهره‌آورترین مفاهیم در زندگی انسان است. در طرف مقابل موفقیت یک مفهوم جادویی برای اکثر انسان‌ها است. انسان‌ها دوست دارند که بر پیشانی شان برچسب "موفق" زده شود و همه برای رسیدن به این برچسب در تلاش‌اند و از برچسب "شکست خورده" گریزان.

کلمات کلیدی: استراتژی مدیریت، مدیریت استراتژیک، استراتژی، مدیریت، روش های مدیریتی، مدیریت در سازمان ها، مدیریت کارمندان، مدیریت سازمانی، اصول مدیریت، رهبری استراتژیک pdf، اصول مدیریت pdf، انواع مدیریت pdf، وظایف مدیریت pdf، دانلود رایگان کتاب مدیریت موفق، دانلود کتاب مدیریت، رهبری استراتژیک چیست، رهبری و مدیریت، شیوه ارتباط با کارکنان، ویژگی های مدیر موفق، آموزش اصول مدیریتی، کتاب های مدیریت و رهبری،

برای دانلود کتاب چرا مدادم رنگ نداره؟ ۳۰۰ نکته مدیریتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.