دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب من کلاغ‌ها را زیسته‌ام

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب من کلاغ‌ها را زیسته‌ام

کتاب من کلاغ‌ها را زیسته‌ام مجموعه اشعار منتخب نیروانا دوست، در سبک شعر نو و قالب سپید و بعضاً سورئال است.

این کتاب منتخبی از اشعار بلند و کوتاه 3 سال اخیر شاعر است که نگاه او به زندگی را با درون‌مایه‌ای فلسفی - عرفانی به نمایش می‌گذارد. دغدغه‌های یک زن در اجتماع، تعریف عشق به گونه‌ای نو، معضلات اجتماعی و نگرانی‌های شاعر از غرق شدن در مدرنیته و کم رنگ شدن عشق و عرفان در جامعه‌ی بشری امروز، برده‌داری مدرن و ... از مباحثی است که در این مجموعه‌ی شعر به چشم می‌خورد. تشبیهات زیبا و بدیع به کار برده شده در اشعار، ذهن مخاطب را به چالش کشیده و چرایی برایش به وجود می‌آورد که پاسخ دادن به این چرا از طرف مخاطب دریچه‌هایی به سمت حقیقت زندگی می‌گشاید.

در بخشی از کتاب من کلاغ‌ها را زیسته‌ام می‌خوانیم:

من تنهاییم را
فریاد زدم
و تو در کولاک زندگی‌مان
هیچ نشنیدی
لحظه‌های‌مان را باد برد
خاطرات‌مان را باران زد
بوسه‌های‌مان در گردباد
راه خانه گم کرد
دنیا تلنگری شد
بر با هم بودن‌مان
و ما تنها نگرستیم

بی‌هیچ فرجامی

کلمات کلیدی: pdf شعر، شعر نو، دانلود شعر نو، کتاب شعر نو، شعر سپید، مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود مجموعه شعر، شعر فارسی، شعر معاصر، دانلود شعر، دانلود کتاب شعر،

برای دانلود کتاب من کلاغ‌ها را زیسته‌ام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.