دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی دختر قالی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی دختر قالی

کتاب صوتی داستان دختر قالی اثر لیدا نیک فرید، شماره پنجاه و یکم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که با اجرای نویسنده روایت می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی دختر قالی می‌شنویم:

دخترک دست‌هایش را به تنه‌های باریک بید مجنون می‌گیرد و بین آن‌ها تاب می‌خورد. توی انحنای اسلیمی‌ها فرو می‌رود و با طنازی سرش را تکان می‌دهد؛ بعد خنده‌کنان فرار می‌کند. در حالی که چرخان چرخان شلیته‌ی گل‌دار چین چینی‌اش را به این طرف و آن طرف می‌پرداند دنبال گله مرغی‌ها می‌دود.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، نمایش رادیویی دختر قالی، داستان صوتی دختر قالی، داستان کوتاه دختر قالی، داستان کوتاه، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی دختر قالی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.