دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تسخیر شده 2 (راز یاقوت سرخ)

  • از: هدی موتورچی
  • موضوع: رمان
  • ۱۹۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۷
  • ۸۱۴۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تسخیر شده 2 (راز یاقوت سرخ)

کتاب رمان تسخیر شده 2 (راز یاقوت سرخ) به قلم هدی موتورچی، ادامه‌ی رمان تسخیر شده 1 (گذر از زمان)، اثری پر از احساس و رمز و راز در ژانر فانتزی است.

اسما دیگر فهمیده کیست و چه هدفی دارد. قلب او هنوز هم به عشق صاحب واقعی یاقوت می‌تپد. او باید برای رسیدن به صاحب واقعی یاقوت با موجودات ترسناک و مهاجمی که در همه‌ی مکان‌ها و زمان‌ها حضور دارند، مقابله کند. اما آیا او می‌تواند به زندگی خود سر و سامان دهد؟

همواره موجوداتی عجیب در اطراف ما زندگی می‌کنند که دیده نمی‌شوند و با قدرت‌های ماوراءالطبیعه‌شان، اسباب زحمت و رنجش ما را فراهم می‌آورند. در گذشته‌های دور دیواری فرضی از انسان‌ها در برابر این موجودات محافظت می‌کرد اما سرانجام با جدا شدن یک شئ گران‌بها از این دیوار، حفاظ شکسته شد و دنیای انسان‌ها در معرض انحطاط و نابودی قرار گرفت. در این دنیا موجودی که به عمد نام برده نمی‌شود، به انسان‌ها یورش می‌آورد و با تسخیرشان آن‌ها را به سمت دیوانگی و انهدام شخصیت سوق می‌دهد و این شروعی است برای رقابت انسان و موجود مهاجم...

در بخشی از کتاب رمان تسخیر شده 2 (راز یاقوت سرخ) می‌خوانیم:

کیوان رسا در حالی که با طمأنینه روی مبل نشسته و پا روی پا انداخته بود، به دختر جوان می‌نگریست. او درست در مقابلش قرار داشت. روی مبلی که به بیمارانش تعلق داشت، نشسته بود و با کیفش بازی می‌کرد. از چهره‌اش پیدا بود که اعتماد به نفس کافی ندارد. با کوچک‌ترین صدایی از جا می‌پرید و ترسش را با مالش دندان هایش برهم نشان می‌داد. به نظر می‌آمد وضع او از بیمارانی که تا به حال داشته، بدتر است. پس با یک مشاوره‌ی ساده نمی‌توانست کاری از پیش ببرد.

کم کم کیوان رسا به این نتیجه می‌رسید که تنها چاره‌ی کار هیپنوتیزم کردن اوست که آن هم بدون ریسک نبود. باید کاری می‌کرد تا خاطرات بد را به دست فراموشی بسپرد و ترسش را از آن موجودات خیالی از بین ببرد.
بالاخره تصمیمش را گرفت. دستانش را بر هم مالید و از پشتی مبل فاصله گرفت. نگاه دختر جوان هنوز هم پریشان و پرتنش بود. لبخندی زد و با صراحت گفت:
«باید هیپنوتیزم بشی. اینطور می‌تونم کمکت کنم تا از شر اون موجودات خلاص بشی... موافقی این کارو با هم انجام بدیم؟»
دختر جوان لبان لرزانش را بر هم فشرد و آب دهانش را با صدا قورت داد. کمی تردید داشت ولی بالاخره سری به نشانه‌ی تایید پایین انداخت.
کیوان رسا با نگاهی عمیق تر او را برانداز کرد. به نظر می‌آمد بیمارش از هیپنوتیزم وحشت دارد پس باید به او اطمینان خاطر می‌داد که مشکلی پیش نمی‌آید.

کلمات کلیدی: رمان pdf، رمان های تخیلی فانتزی، رمان تخیلی فانتزی، دانلود رمان فانتزی، دانلود رمان تخیلی، رمان pdf، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان ژانر وحشت، دانلود رمان هیجان انگیز، رمان ایرانی، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان، داستان و رمان تخیلی، دانلود رایگان رمان تخیلی، دانلود رمان تسخیر شده، رمان ایرانی pdf، دانلود pdf رمان، رمان تخیلی، رمان فارسی تخیلی، دانلود رمان تخیلی،

برای دانلود کتاب رمان تسخیر شده 2 (راز یاقوت سرخ) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.