دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تهران بی تو

  • از: مهسا محمدی
  • موضوع: رمان
  • ۲۳۲ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹
  • ۵۹۷۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تهران بی تو

کتاب رمان تهران بی تو اثر مهسا محمدی، در مورد دختری به نام آرشین است که خانواده‌اش را از دست می‌دهد و در عمارت رفیق پسر دایی‌اش مشغول به کار می‌شود.

در بخشی از کتاب رمان تهران بی تو می‌خوانیم:

وقتی قباد رفت نفس عمیقی کشیدم و شروع به جمع کردن شیشه خرده‌های لعنتی کردم. بعد جمع کردن شیشه‌ها به حیاط رفتم و روی صندلی که در حیاط قرار داشت نشستم. این خونه برای من جز درد هیچ چیزی نداشت اما هر چی بود یه سرپناه بود برای من بی‌کس که حتی پسر دایی‌ای که مثل برادر می‌دونستمش بعد تنها شدنم اومد به من پیشنهاد ازدواج داد. می‌تونستم قبول کنم، قبول کنم و خودمو از این خفت نجات بدم ولی نمی‌تونستم به کسی که یه عمر داداش صداش می‌زدم به عنوان شوهر عشق بورزم!

فردا قباد و دوستاش اینجا دورهمی دارند و مطمئناً پسردایی منم می‌آد. خانواده‌ی پدرم همشون شهرستان هستند و از خانواده‌ی مادرم یه دایی برام مونده که بعد مرگ مادر پدرم بود و نبودش فرقی نداره. داییم آدم خوبیه مهربونه ولی زنش از اون دسته آدمای پر فیس و افاده هستش که همه جا دماغشو بالا می‌گیره و راه می‌ره. بعد مرگ خانوادم، داییم تصمیم گرفته بود که منو به خونه‌ی خودش ببره اما زن دایی عزیزم نذاشت و گفت یه پسر جوون داره و خدای نکرده اغفالش می‌کنم!

شریک بابام همون یه ذره پولی که برای من به ارث مونده بود رو بالا کشید و من سرپناه که هیچی، غذا برای سیر کردن شکمم هم نداشتم! تا این که امین (پسرداییم) منو به دوستش قباد معرفی کرد که اینجا به عنوان خدمتکار کار کنم. اون موقع هنوز از حس امین نسبت به خودم مطلع نبودم. بعد بیست روز کارکردن تو این عمارت از من خواستگاری کرد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان اجتماعی، رمان pdf، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان، رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان تهران بی تو، دانلود رمان عاشقانه تهران بی تو، رمان عاشقانه تهران بی تو، رمان تهران بی تو، pdf عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود pdf رمان، دانلود رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان تهران بی تو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.