دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خلاقیت و حسابداری به سبک متفاوت در اکسل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خلاقیت و حسابداری به سبک متفاوت در اکسل

کتاب خلاقیت و حسابداری به سبک متفاوت در اکسل نوشته‌ی پارسا علیاری، برای افراد مبتدی و یا کسانی است که اطلاعاتی در زمینه‌ی اکسل دارند ولی می‌خواهندیادگیری بهتری داشته باشند. در این اثر بعد از مباحث مقدماتی، آموزش‌ها به صورت پروژه محور عرضه می‌شود که بعضی از این پروژه‌ها عبارتند از:

1 - صدور کارنامه برای 600 دانش‌آموز
2 - طراحی ترازنامه‌ی دو و چهار ستونه‌ی حسابداری با اکسل
3 - چکیده‌ای از حقوق و دستمزد
4 - چالش طراحی سیستم فاکتورزنی و انبار به همراه فایل طراحی شده و فرمول‌های نمایان

کلمات کلیدی: اصول حسابداری، کاربرد اکسل در حسابداری، دانلود کتاب آموزشی حسابداری، کتاب رشته حسابداری، آشنایی با مفاهیم حسابداری، Excel، آموزش Excel، آموزش حسابداری با اکسل pdf، آموزش کاربرد اکسل در حسابداری، جزوه کاربرد اکسل در حسابداری،

برای دانلود کتاب خلاقیت و حسابداری به سبک متفاوت در اکسل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.